Dlaczego my?


Jeżeli zastanawiasz się dlaczego powinieneś wybrać nas, spróbujemy Cię przekonać:

1. SPECJALIZUJEMY SIĘ w nauczaniu języka hiszpańskiego. Dzięki temu oferujemy najwyższy poziom nauczania tego języka.

2. ZRÓŻNICOWANA OFERTA pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Prowadzimy naukę na wszystkich poziomach przy różnej intensywności. Oferujemy dogodne godziny zajęć.

3. PROFESJONALNA I DOŚWIADCZONA KADRA. Nasi lektorzy, zarówno polscy jak i hiszpańscy posiadają odpowiednie przygotowanie dydaktyczne i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

4.INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. Nie byłeś na lekcji? Drogą mailową zostaniesz poinformowany o tym co się działo podczas zajęć.

5.WYSOKI STANDARD POMIESZCZEŃ I MATERIAŁÓW. Nowocześnie urządzona szkoła oraz obszerna biblioteka z hiszpańskimi materiałami. Nasi uczniowie mają darmowy dostęp do naszego zbioru literatury, czasopism i materiałów.

6. ATRAKCYJNE CENY. Nasza oferta jest przejrzysta i uczciwa, zależy nam bardzo na satysfakcji każdego klienta. Nie zmieniamy cen kursów w trakcie trwania roku szkolnego.

7. NOWOCZESNA METODA NAUCZANIA. Zajęcia odbywają się w małych grupach (4-6 osób) i prowadzone są pół na pół przez lektorów polskich oraz hiszpańskich.

8. MIŁA ATMOSFERA. Zapewniamy przyjazną atmosferę podczas zajęć, chcemy żeby każdy czuł się u nas jak w domu.

9. DYPLOM POTWIERDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA. Po ukończeniu każdego poziomu, w przypadku zaliczenia testu końcowego otrzymasz świadectwo potwierdzające znajomość języka hiszpańskiego na danym poziomie.

10. DOBRY DOJAZD środkami komunikacji miejskiej i samochodem.

I najważniejsze
Sprawdź nas! pierwsze zajęcia są bezpłatne, dopiero po nich decydujesz się czy chcesz uczestniczyć w kursie.Bielsko-Biała, hiszpański, język hiszpański, tłumaczenia, kursy języka hiszpańskiego, native-speakers, espana, Hiszpania, kursy wakacyjne


Dlaczego hiszpański? Dlaczego my?
      Facebook    Opinie o Centrum Języka Hiszpańskiego ESPANA
© 2009-2011, Centrum Języka Hiszpańskiego España | espana.edu.pl