Kursy Wakacyjne

Zapraszamy na wakacyjne kursy języka hiszpańskiego dla początkujących, gdzie podczas miesiąca intensywnej nauki poznasz podstawy tego języka, nauczysz się podstawowych zwrotów i wyrażeń, które pozwolą Ci w prosty sposób porozumieć się w każdej sytuacji życia codziennego. Lektor polski wyjaśni Ci niezbędne podstawy gramatyki, podczas gdy native speaker pomoże Ci oswoić się z językiem.

Nie zapomnieliśmy jednak o Tych, którzy mieli już kontakt z językiem hiszpańskim. Dlatego też, w naszej ofercie znalazły się kursy dla średnio zaawansowanych oraz dla zaawansowanych, jako świetny sposób na uzupełnienie wiedzy, jej utrwalenie i tym samym na kontynuację nauki języka.

Rodzaje kursów:

KURS DLA DOROSŁYCH – 3 spotkania w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Jeden miesiąc nauki to 24 godziny lekcyjne.
KURS DLA DZIECI – 3 spotkania w tygodniu po 1 godzinie. Jeden miesiąc nauki to 12 godzin zegarowych.
KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKEREM – 10-godzinne pakiety indywidualnych spotkań z native speakerem w specjalnej cenie, podczas których będziesz mógł przygotować się na wakacyjny wyjazd do krajów hiszpańskojęzycznych, lub po prostu porozmawiać z Hiszpanem i dowiedzieć się więcej o języku i kulturze.

Po wakacjach istnieje możliwość kontynuacji kursu w trybie standardowym lub intensywnym.

PODRĘCZNIK GRATIS! ZAPISY JUŻ OD MAJA !Bielsko-Biała, hiszpański, język hiszpański, tłumaczenia, kursy języka hiszpańskiego, native-speakers, espana, Hiszpania, kursy wakacyjne


Dlaczego hiszpański? Dlaczego my?
      Facebook    Opinie o Centrum Języka Hiszpańskiego ESPANA
© 2009-2011, Centrum Języka Hiszpańskiego España | espana.edu.pl